Čelní sklo Škoda Fabia

Prodejem čelních skel se v současné době zabývá opravdu veliké množství společností, přičemž na drtivou většinu z nich se můžete samozřejmě podívat na internetu. Jednou z těch velikých a oblíbených je pak například společnost s ručením omezeným Autoskla Trade, kterou naleznete na stejnojmenné internetové adrese.

Společnost operuje zejména na Ostravsku, přičemž na trhu existuje již od roku 1992. Za tuto dobu si stihla vybudovat opravdu silné a stabilní zázemí s množstvím spokojených zákazníků. Zkušenosti nabírala tato společnost také v zahraničí, konkrétně v Rakousku, kde získala odbornou kvalifikaci.

Zlomovým rokem byl rok 2000, kdy byla otevřena další pobočka v Olomouci naproti autobusového nádraží. V roce 2006 byly rozšířeny prostory o obchodní centrum a novou montážní dílnu.

Pokud se podíváte na oficiální stránky společnosti, tak v horní části naleznete hlavní menu, kde se můžete dozvědět více o informací o společnosti, o službách, reference a tak podobně. Mezi hlavní služby pak patří například prodej autoskel, montáže autoskel, opravy, kódování, tónování, výměna a spousta dalších podobných služeb. Výměna autoskla je zde bezplatná.