Auto Medik náhradní díly

Společnost Auto Medik  je jednou z velice oblíbených a často vyhledávaných společností co se týče náhradních dílů. Jedná se o první internetový obchod s autodíly v České republice, který také disponuje největším sortimentem autodílů na celém českém internetu.

Objednaný autodíl můžete mít kdekoliv v celé České republice do čtyřiceti osmi hodin. Jakékoliv náhradní díly a autodíly si můžete také vyzvednout v Praze 7 na Dělnické 5.

Parkování je zajištěno u tohoto objektu. V autobazaru naleznete naprostou většinu autodílů na všechny Asijské i Evropské vozy.

Pokud si objednáte zboží do pěti tisíc korun, tak je dopravné za sto dvacet čtyři korun, pokud si objednáte nad pět tisíc korun, tak máte dopravné zcela zdarma.

Pokud se podíváte na internetové stránky tohoto autobazaru, tak po levé straně naleznete seznam všech značek automobilů, ke kterým zde naleznete náhradní díly. Jedná se například o Audi, Alfa Romeo, Austin, Ford, Fiat, Honda, Iveco, Jaguar, Kia, Lada, Mazda, Opel, Lexus a spousty dalších.

Po pravé straně naleznete seznam všech autodoplňků také řazených do kategorií, jako například Autochemie, klimatizace, oleje, stěrače, střešní nosiče, univerzální díly, elektrosoučásti a tak podobně.