Auto Kelly nahradni dily

Společnost Auto Kelly existuje na českém trhu již od roku 1994. Za tuto dobu si stihla vybudovat opravdu silné a stabilní zázemí a získat široké spektrum zákazníků. Na trh vstoupila tato společnost jako společnost menší, přičemž se na začátku specializovala na karosářský sortiment.

Za krátkou chvíli se však stala jedním z nejrychleji se rozvíjejícím distributorem a importérem náhradních dílů na lehké a osobní užitkové vozy u nás. Poměrně zlomovým rokem byl pro tuto společnost rok 2001, kdy byl otevřen nový centrální sklad v Praze 9.

V současné chvíli má po celé České republice velice silnou prodejní síť, přičemž se u nás vyskytuje 71 prodejen této společnosti. Společnost Auto Kelly poskytuje své služby jak maloobchodním, tak velkoobchodním zákazníkům.

Kromě dodávek garážového vybavení a dodávek autodílů do autoservisů nabízí také například ve svých pobočkách velké množství autodoplňků, autopotřeb, skútrů, elektrokol a tak podobně. Velice významným momentem pro společnost se stal také moment otevření sítě nezávislých autoservisů Auto Kelly Autoservis.

Pokud se podíváte na na oficiální internetové stránky, tak po levé straně naleznete seznam všech produktů a služeb, které tento autoservis poskytuje. Jedná se například o univerzální díly, autobaterie, autopříslušenství, pneumatiky, vše pro dílnu, autochemie a tak podobně.